Практикум з розробки резюме безпеки (GPS safety summary) як супровідної документації для учасників програми Responsible care. Порівняння з іншими супровідними документами щодо безпечного використання хімічної продукції.

image_pdfimage_print

У практикумі представлена Глобальна стратегія управління продукцією GPS та надані практичні рекомендлації щодо проведення оцінки ризику та розробки резюме безпечності продукції (Safety summary) компаніями Responcible care.

Супровід продукту (Керування продуктом, Product Stewardship, PS) – це одна з основ програми Responsible Care, що є ключовим механізмом в управлінні обігу хімічної продукції протягом усього життєвого циклу щодо забезпечення безпеки для здоров’я людини та навколишнього середовища.

Супровід продукту – це практика забезпечення безпеки для здоров’я та охорони навколишнього середовища як невід’ємної частини життєвого циклу хімічної продукції.

Основні принципи:

  • Управління продукцією є спільним обов’язком виробників, постачальників та кінцевих споживачів і потребує розвитку тісного діалогу та взаємодії між ними.
  • Учасники ланцюга постачання повинні обмінюватися інформацією вгору та вниз, для досягнення безпечного обігу хімічних речовин протягом усього їх життєвого циклу.