Про сектор REACH

iStock_000031004478_Large_pointing-to-connected-dotsВ інституті створений і функціонує сектор дослідження європейського законодавства REACH, міжнародних та національних нормативно-правових актів у сфері технічного регулювання обігу хімічної продукції.

Міністерство хімічної промисловості України своїм Наказом № 735 від 29.12.07 поклало на Державне підприємство «Черкаський НІІТЕХІМ» обов’язки щодо надання інформаційно-консультаційних послуг з питань Законодавства REACH для національної хімічної промисловості.

>>>відкрити документ<<<

З 3 грудня 2012 року Державне підприємство «Черкаський НДІТЕХІМ» пройшло атестацію наукової установи за науково технічним напрямком “Проведення техніко-економічних досліджень з окремих проблем розвитку хімічної промисловості, проблем Європейського законодавства REACH”. Атестація затверджена наказом № 386 Агентства державного майна України  .

>>відкрити документ<<<

Одним з головних напрямків діяльності сектору є повний супровід процесів реєстрації хімічних речовин в ЄС відповідно до Регламенту REACH, отримання дозволу на надання на ринку ЄС біоцидної продукції або засобів захисту рослин відповідно до Регламентів BPR та PPP,  а також інша підтримка експортерів хімічної продукції.